TÁMOP-3.3.14.B-14/1

2015.07.14

log.jpg

A Pusztadobosi Általános Iskola támogatást nyert a Társadalmi Megújulás Operatív Program TÁMOP-3.3.14.B-14/1 „Hazai és nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása” című pályázati konstrukció keretében megvalósuló „Nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása a Pusztadobosi Általános Iskola és az Ohradzany Általános Iskola között” című projekt megvalósítására.

A konstrukció országhatáron túli, nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakításával, közös programok megvalósításán keresztül hozzájárul a gyermekek kompetenciájának (szociális, életviteli, kommunikációs, stb.) fejlesztéséhez, ismeretanyaguk bővítéséhez, valamint az aktív szabadidő eltöltéséhez.

A pályázat keretében bentlakásos programok, tanulmányi és kulturális események, pályaorientációs tevékenységek, kötelező óraszámon felüli tantárgyi fejlesztések és előadássorozatok kerülnek lebonyolításra.

Kedvezményezett neve:

Klebelsberg Intézményfenntartó Központ

Megvalósításban érintett intézmény neve:

Pusztadobosi Általános Iskola

Projekt azonosító száma:

TÁMOP-3.3.14.B-14/1-2014-0012.

A projekt összköltsége: 11.550.038,-Ft

A program megvalósítására 2014.09.01. és 2015.08.31. között került sor.