Mazsola Tanoda

tanoda-fejlec.jpg

A Gyökerek Megteremtése Alapítvány EFOP-3.3.1-16-2017-00087-es kódszámú nyertes pályázata Mazsola Tanoda néven veszi kezdetét Pusztadoboson 2017 júniusában. A pályázat célja elsődlegesen a 10-14 éves korosztály készségeinek, képességeinek fejlesztése, iskolai lemorzsolódásuk csökkentése, valamint felzárkózási esélyeik növelése és minőségi oktatáshoz való hozzáférésük biztosítása szakemberek segítségével. A projekt a gyermekek számára közösségi és kulturális programokat is biztosít, amelyekkel készségeik is fejlődnek.

2017.07.06-án kerül megrendezésre Pusztadoboson a TE napod! című rendezvény, mely megnyitja a projektet. A programba bevont diákok megismerkednek mentoraikkal, és közelebbi kapcsolatot alakítanak ki egymással. A rendezvény a teljes lakosság számára is nyitott, ahol játékos és szórakoztató programokkal, vetélkedőkkel várják az érdeklődőket.